Co to znamená Finská půjčka?

V dnešním článku si objasníme, co znamená pojem Finská půjčka, popíšeme jaké má podmínky a pro jaký typ lidí je vhodná.

finská půjčkaJedná se o nebankovní půjčku, o kterou lze zažádat online. S finskou půjčkou dosáhnou na půjčení menších obnosů i lidé, kteří jsou pro banku příliš rizikovými klienty. S tímto typem půjčky si lze půjčit částku již od 500Kč. Možná je to malý obnos, ale pokud vám pětistovka chybí několik dní před výplatou, zjistíte, že je každá mince má dvě strany. Maximální půjčený obnos může být 20 000 Kč. To jsou ale stále charakteristiky mnoha nebankovních půjček.

V čem se tedy finská půjčka od nich liší?

Sami si zvolíte, nejen půjčenou částku, ale i dobu splatnosti v rozmezí od 5 do 31 dní. Pokud si půjčujete poprvé po registraci na stránkách Pujckomat.cz, můžete si půjčit maximálně 5 000 Kč. Jako stálý klient se zapojujete do věrnostního programu a maximální částka, o kterou můžete zažádat narůstá až na již zmiňovaných 20 000 Kč. Navíc lze získat nižší sazby za poplatky a výhodnější podmínky splácení než nově registrovaný žadatel o půjčku. Žadatel o nebankovní půjčky online musí být starší 18-ti let. Dále je nutné mít nějaký trvalý příjem. Poslední podmínkou je bezdlužnost žadatele u jiné instituce. Pro žádost o půjčku je nutné vyplnit krátký registrační formulář. Součástí registrace je symbolický poplatek ve výši 1 Kč, který slouží k ověření bankovního spojení. Úspěšná registrace je potvrzena na váš e-mail.

Příspěvek byl publikován v rubrice Půjčky, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *