Další možnost, jak financovat rekonstrukci bydlení

V každé zemi mají lidé trochu jiné priority. Obecně se dá říci, že pro Čechy je velmi důležité dobře bydlet, nejlépe ve vlastním domě nebo bytě. Málokdo si může vlastní bydlení pořídit z naspořených peněz. Většina lidí kryje alespoň část nákladů spojených s bydlením pomocí hypotéčního úvěru.

Po nějaké době je bydlení nutno rekonstruovat, upravit aktuálním potřebám a požadavkům. I k tomuto účelu slouží hypotéky. V dnešním článku si představíme jeden finanční produkt určený pro bytová družstva a společenství vlastníků bytových jednotek.

BuřinkaV panelových domech žije především ve větších městech značná část obyvatelstva. I panelové domy by měli v dnešní době splňovat určité nároky na komfort a energetickou bilanci. Bytové domy je potřeba dostatečně zateplit, dopřát jim novou fasádu, vyměnit okna a dveře a zamezit tak zbytečným ztrátám tepla. Po určité době je potřeba vyměnit nevyhovující balkóny, staré výtahy, osvětlení, podlahové krytiny. Rekonstrukce domů tak představuje samozřejmě nemalé investice.

Úvěr obnova od České Spořitelny je šit zákazníkům na míru. Nabízí čerpání až 350 000 Kč na opravu jedné bytové jednotky a není nutné rekonstruovanou nemovitost zastavit. Pokud nejste spokojeni s aktuálním úvěrem pro rekonstrukci bytového domu, lze Úvěr Obnova použít k jeho refinancování. Úrokovou sazbu, která začíná již na 3,39% lze fixovat na celou dobu splácení, tj. maximálně 20 let.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hypotéky, Zboží a služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *