Další způsoby jak vydělávat na Interneru-affiliate a dropshipping

Na Internetu dnes může vydělávat každý. Stačí využít příležitosti například prostřednictvím různých affiliate programů. V podstatě se jedná o provizní systémy, které přináší majitelům webů různě velké finanční ohodnocení-provizi. Do systému se může přihlásit v podstatě každý majitel stránek, protože si může vybrat z nepřeberného množství produktů, zboží a služeb.

affil zazitkyPropagovat můžete různé dárky, ale mezi nejpropracovanější stále patří affiliate program na zážitky. Zážitky jsou „komoditou“, která v dnešní době přináší provizi spolehlivě a stabilně.

Vždy si ale vybírejte takový affiliate program, který se nevylučuje s obsahem vašich stránek, ale zejména který má poměrně vysokou provizi. Důležité jsou i podmínky vyplácení provizí, ale zejména kvalita nabízeného zboží či služeb. Propagace vašeho webu by byla k ničemu, pokud byste podporovali službu či produkty, které nejsou pro společnost potřebné. Podobně funguje i systém dropshipping.

Co je to dropshipping?

V podstatě se jedná o podobný systém jako u affiliate programů. Pokud chcete e-shop, ale bojíte se tun skladového zboží, ve kterém vám budou ležet nemalé částky, zauvažujte o dropshippingu, kdy budete pouze přeposílat objednávky uskutečněné na vašem e-shopu. Běžný zákazník nemá šanci poznat rozdíl mezi klasickým a dropshippingovým e-shopem. Vy pak budete dostávat určité % z každé uskutečněné objednávky. Dropshippingový obchod nepřijde nikdy do kontaktu se zbožím, neřeší problémy s velkoobchody, platbami a podobně. Stačí jednou měsíčně vyfakturovat provize, které se pohybují od 1 do 30%.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články, Zajímavosti se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *