Dovolená za půjčku? S rozumem to jde.

Vždy v létě jezdíme na dovolenou, dva týdny a klasickou plážovku. Tunis, Egypt, Řecko,.. co si budeme povídat, na destinaci až tolik nezáleží. Nikdy jsem nebyl moc velký fanoušek historie, památky mne moc nezajímaly. Důležité pro mne je lehnout si na pláži nebo u bazénu, usrkávat cuba libre a dva týdny nevědět o světě.

Ještě před třemi lety jsem si dovolenou vždy zařizoval s předstihem

pujcka na dovolenouKlidně již v únoru jsem si již vybral termín u cestovky i dovolenou v práci. Poté jsem objevil kouzlo last minute zájezdů. Byl jsem hodně navyklý na jistotu, která plynula ze včas objednávaného zájezdu, ale finanční úspora last minute nakonec převážila. Dvakrát vyšlo vše bez problémů, domluvil jsem se v práci, že si „někdy v srpnu“ vezmu dva týdny a že se pokusím nasměrovat dovolenou na první dva týdny. Máme v kanceláři dobré vztahy jak mezi sebou, tak s vedením, takže to bylo v pořádku. Teď již jen odlovit zajímavou dovolenou.

Byla to pro mne z části hra. Místo projíždění hromady katalogů jsem sledoval akční nabídky a snažil se vyhlédnout, co se kde najde. V půlce července jsem našel skvělou nabídku, dva týdny v Tunisu s velkou slevou, odlet čtvrtého srpna. Hned jsem volal do cestovní kanceláře a rezervoval dvě místa. Až poté jsem zjistil, že zrovna nemám peníze k dispozici. Akorát odešel nájem a moje paní si vybrala několik tisíc na nákup v Ikei.

Neměl jsem jí co vyčítat, pořád jsem měl na kartě dost peněz a výplata byla za rohem, ale na tu dovolenou prostě chybělo. Přitom nebyl čas čekat do výplaty, cestovce jsem musel vše uhradit během tří dnů. Moje výplata měla přijít za dny čtyři. Manželka pracuje jako překladatelka na volné noze a sama měla zrovna volno bez zakázek. Protože počítala s dovolenou a nechtěla během ní pracovat, nevázala se termíny. Bavil jsem se o tom se sousedem při našem pravidelném balkonovém kafi a doporučil mi Půjčku-Do-Výplaty.com.

Prý s tím má skvělou zkušenost, půjčky až deset tisíc, žádné chození na pobočku a podpis smlouvy, peníze do hodiny od schválení půjčky. Vzhledem k tomu, že jsem potřeboval peníze pouze na pár dnů, řekl jsem si, že to stojí za pokus. Ani jsem nečekal, že to půjde tak snadno. Stačilo vyplnit formulář na jejich stránkách, odpovědět na jednu SMS zprávu a měl jsem peníze. Hned druhý den jsem měl dovolenou zaplacenou a dlužnou částku jsem splatil hned s výplatou. Skvělá dovolená byla příjemnou odměnou za tuto menší lapálii.

Standa C., 37 let

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články, Půjčky se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *