Ekonomický software pro malé, střední či velké firmy

KelWINPro každou firmu je důležité mít pořádek v účetnictví. Zvláště pro menší firmy je poměrně vysokým výdajem zaměstnání účetní na hlavní pracovní poměr. Základem snadného a přehledného vedení účetnictví je samozřejmě kvalitní účetní software.

Ekonomický software Kelec má tu výhodu, že jej lze přesně nastavit pro podmínky každé společnosti. Existují tři verze softwaru určeného speciálně pro malé, střední a velké firmy. Díky jednotlivým modulům lze vytvořit komplexní software se všemi službami, které jsou pro firmu důležité, ale bez dalších funkcí, které firma nepotřebuje.

Ekonomický software samozřejmě využijí i neziskové organizace, školy či jednotliví daňový poradci i fyzické osoby vedoucí daňovou evidenci.

Malé firmy

Základní verze programu KelWIN umožňuje vedení účetnictví, přijaté a vydané faktury, evidenci majetku, zpracování mezd a personalistiky, vedení 300 položek skladu, objednávek a zakázek a paragonů.

Software KelWIN prodejna je speciálně upraven pro potřeby kamenného či internetového obchodu. Program je uživatelsky přátelský a jeho ovládání zvládne téměř každý. Možnost napojení na tiskárny paragonů, pokladní zásuvky, čtečky čárových kódů či zákaznické displeje je samozřejmostí.

Mzdy a personalistika

Modul mzdy a personalistika umožní komplexní zpracování veškeré mzdové agendy podle platných zákonů. Vyšší verze programu je rozšířena například o evidenci vzdělání, znalostí, školení, lékařských prohlídek zaměstnanců, osobních dokladů, hromadné zadávání příjmů, srážek a nepřítomností tabulkovou formou,  vyúčtování daně z příjmů ze závislé činnosti a vyúčtování daně vybírané srážkou, možnost nastavení přístupových práv uživatelů k jednotlivým funkcím modulu a mnoho dalších.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *