Fenomén dneška-OFFSHORE

Dnešní ekonomika a konkurenční boj „sežvejká“ většinu malých ryb. Každý kouká kde ušetřit a jak mít před konkurencí náskok. Výhodou pro vás mohou být ready made spoločnosti, které jsou ihned připraveny k podnikání. Proto pokud máte nějaký nápad na zbohatnutí, nezdržujte se zakládání společnosti s ručením omezeným nebo akciovkami. Založenie sro není nic jednoduchého, minimálně si nechte poradit od profesionálů. Nejeden spokojený zákazník se ale přiznává, že v konečném součtu vyjde koupě již předregistrované společnosti mnohem levněji. Na výběr máte z nespočtu názvů společností, které byly zaregistrovány jen a pouze za účelem následného prodeje. Jde o naprosto transparentní proces, kdy kupujete společnost bez historie a začínáte podnikat jako se zcela novou společností. Vybrat si dokonce můžete i různé sídlo společnosti a pak provozovat business klidně z vašeho obýváku. Virtuální sídlo společnosti bylo před několika lety nemyslitelným, ale dneska už je to běžnou praxí, kdy se za lukrativní adresy platí cca 1.500 Kč měsíčně. Ze sídla vám bude přeposílána adresa, můžete si zde pronajmout kancelář, oslovit asistentku a pozvat obchodní partnery nebo VIP zákazníky do vysoce reprezentativních komerčních prostor.

danovy rajOffshore společnosti

Offshore spoločnosti jednoduše řečeno optimalizují daňové zatížení. Například v zahraničním obchodě je to velmi zajímavé, protože některé země Evropy mají až 3-krát nižší daň z příjmu. V Anglii se zase vyplatí investovat. Daňový raj tedy najdete v Evropě, ale i všude po světě. Známé jsou především Seychely, Belize a další místa známá také pro svou diskrétnost.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *