Férová společnost na trhu nebankovních půjček

Je jasné, že i v případě, kdy potřebujeme zřídit půjčku, je potřeba si vybírat. Díky konkurenci už nejsou nebankovní půjčky o mnoho dražší než půjčky bankovní. Navíc většina z nebankovních poskytovatelů nevyžaduje výpisy z registru dlužníků, potvrzení o příjmu nebo dokonce ručitele či zástavu. Je jasné, že do registru dlužníku se může dostat každý, stačí nezaplatit pokutu paušální telefon a podobně. Ruku na srdce, kdo platí vždy všechno včas? I malé zanedbání může zapříčinit, že na vás banka bude koukat jako na nedůvěryhodného klienta. Právě proto se zaměřujeme na půjčky bez registru a půjčky bez prověřování.

acemaMy jsme pátrali dál a narazili jsme na společnost ACEMA Credit Czech, která vzniká vstupem nového investora do již zaběhlé společnosti a leadera na trhu zajištěných úvěrů v ČR. To, že si půjčujete peníze od jedničky na trhu nebankovních půjček je sice super, ale nás zdaleka nejvíce zaujalo férové jednán í právě tohoto poskytovatele, který bojuje proti úvěrovým podvodům a lichvě. Na našem trhu totiž nevystupují jen a pouze poctiví poskytovatelé finančních prostředků a to je důvod, proč se Acema soustředila právě na nekalé praktiky a úvěrové podvody a boj s nimi. Tím ale solidarita s lidmi, kteří potřebují půjčit, nekončí. Krom transparentních půjček, které společnost poskytuje s rozumným úrokem (již od11,88%) se snaží vzdělávat obyvatelstvo. To znamená, že ve spolupráci s Evropským sdružením pro ochranu spotřebitelů připravuje program na podporu finanční gramotnosti.

A že už je vám teď společnost ACEMA sympatická? To je jen začátek. Společnost totiž spustila projekt „Ochrany proti podvodným úvěrům“ kde vydává pečeť kvality jednotlivým provozovatelům a webům nabízející půjčky, tak aby chránila spotřebitele. Nebankovní půjčky jsou teď ještě transparentnější.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články, Půjčky, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *