Finanční produkty od GE Money

GE Money BankI v oblastech českého bankovnictví se zdá se ledy pohnuly. Pokud totiž srovnáme podmínky vedení běžného účtu v kterékoliv bance v České republice a poplatky, které každý měsíc majitel konta bance zaplatil, s podmínkami a poplatky v zahraničí, stále mají banky u nás co dohánět. Nicméně první vlaštovky zlepšení se již objevují. Některé zbytečné až nesmyslné bankovní poplatky se ruší, poplatky za vedení účtu se snižují a služby bank se rozšiřují. Z více konkurenčního prostředí těží klienti.

V dnešním článku se zaměříme na finanční produkty GE Money Bank. GE Money Bank působí na území České republiky už od roku 1998, tehdy ještě jako GE Capital Bank.

Běžné osobní účty umožňuj používat téměř 700 bankomatů GE Money, využívat služby internetového nebo telefonního bankovnictví. Bonusem pro klienty jsou i odměny až ve výši 5 % útraty za platby kartou. Pokud chcete vybírat z bankomatů zdarma, vyhnout se platbám za každou platební transakci a používání přímého bankovnictví, můžete zvolit typ účtu Genius Active nebo Genius Silver.

Pokud chcete mít ke svému účtu finanční rezervu, můžete používat kreditní karty, které vám umožní čerpání účtu do mínusu. Navíc získáte ke kreditním kartám cestovní pojištění, pojištění zneužití karty, pojištění splátek a výdajů a další doplňkové služby. Kreditní karty Money Card jsou karty s revolvingovým úvěrem, jehož splácení je poměrně flexibilní. Tento typ kreditní karty umožňuje bezkontaktní použití a šetří peníze tím, že se určité procento z utracené částky vrací zpět na kartu. Kreditní karta MoneyCard Plus láká klienty až na 25% vrácené částky z nákupu a slevy a bonusy u partnerů programu bene+.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zboží a služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *