Finportal, servisní společnost pro finanční poradce

společnost FinportalV dnešní době vám s podnikáním málokdo pomůže, tím méně nezištně. I na poli financí, ale existují nabídky, které jsou výhodné pro obě strany. Takovou službou nabízenou bezplatně osobám pracujícím jako finanční poradci, je zázemí nabízené společností Finportal. Finanční poradci se tak bez zbytečných starostí mohou zabývat svou hlavní pracovní náplní.

Finanční poradce v žádném případě nepřijde o svou nezávislost. Finportal, nováček na českém finančním trhu, ale významný hráč na Slovensku, nechává spolupracujícím finančním poradcům prostor pro vlastní značku i kariéru. Není nutné plnit žádné limity ani zodpovídat se přímému nadřízenému.

Rizika spolupráce jsou minimalizována, ve smlouvách neexistují žádné sankce za odchod ani výpovědní lhůty. Navíc klientský kmen zůstává majetkem poradce.

Výhodou spolupráce jsou vysoké provize. Za stejnou práci tedy budete lépe odměněni, v týdenních intervalech.  Další výhodou je možnost využívat produktové zázemí firmy. Finportal zabezpečuje spolupráci se všemi hlavními bankami, spořitelnami, leasingovými společnostmi,  pojišťovnami i dalšími subjekty působícími na českém finančním trhu. Nabízený servis pro finanční poradce zahrnuje nejenom administrativní pomoc, ale i právní poradenství, grafické služby, PR služby, realitní služby atd.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *