Firemní databáze

databaze firemDnešní článek se bude financí týkat v podstatě jen okrajově. Pod lupu si totiž vezmeme databázi firem, které s podnikáním samozřejmě souvisí. Čas jsou peníze a je naprosto jasné, že bez spolehlivých referencí se můžete jen těžko rozhodovat. Relevantním zdrojem právě pro tento tip rozhodování je firemní databáze Albertina, která dokáže ulehčit a také ušetřit čas s dohledáváním relevantních zdrojů.

Databáze Albertina obsahuje více než 2,7 mil. záznamů o osobách samostatně výdělečně činných i větších společností. Najdete zde tedy podnikatelský sektor s přiděleným identifikačním číslem (IČ). Z toho jednoznačně vyplývají pozitiva jak pro firmy, které se mohou touto cestou prezentovat, tak pro všechny, kteří se chtějí správně rozhodnout například při výběru dodavatele a podobně. Najdete ze informace o působení firmy spolu s referencemi a informacemi, které jsou nutné pro kontaktování vybraných společností. Informace pro databázové účely jsou získávány různě. Společnosti se samozřejmě sami hlásí, protože figurovat v databázích je pro ně výhodné. Dalšími zdroji je samozřejmě Internet, directmailing a v dnešní době již málokdy opomíjený telemarketing.

Vhodně zpracované informace mohou sloužit také jako podklady pro posouzení konkurenčních společností a konkurenceschopnosti nových společností, které se na trh teprve chystají. Dostanete tedy informace k nezaplacení nejen jako společnost, která hledá schopného partnera, ale navíc si můžete zakoupit databázi přesně podle vašich požadavků.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články, Příspěvky, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *