Firmy na prodej

V dnešním článku se zaměříme na bezproblémové založení společnosti s ručením omezeným (s.r.o.). Je totiž velké množství úskalí, které založení s.r.o. mohou provázet. V prvé řadě máme na mysli administrativní náročnost. Pokud nemáte známého právníka, zcela jistě si připravte pevné nervy a také finanční hotovost pro depozit na vklad základního kapitálu.

easy firmaPokud se chcete všem těmto problémům vyhnout, zkuste se obrátit na některou ze společností, která vám vaše vlastní s.r.o. založí přesně podle zadaných parametrů. Stačí si zvolit název společnosti, udat počet vlastníků a jmenovat jednatele, složit základní kapitál a po zapsání do obchodního rejstříku můžete začít podnikat.

Myslíte, že se jedná o zdlouhavý proces?

Pak kupte některou z předzaložených společností, které jsou známé pod pojmem ready made společnosti. Postup je jednoduchý. Koupíte společnost, která má již splacený základní kapitál a je bez historie. To znamená, že se nemohou vynořit vůbec žádné problémy, podnikat začínáte od nuly a s nulou také otevíráte podvojné účetnictví (dnes jen účetnictví). Všechny formality za vás vyřídí společnost, od které firmu kupujete. V obchodním rejstříku jen změníte název společnosti a začínáte podnikat. Nezapomeňte si zaregistrovat internetovou doménu, abyste si pak nechali udělat prezentaci. S tím totiž dobře fungující společnost souvisí úplně stejně, jako rozhodnutí o právní formě podnikání. Firmy na prodej jsou přehledně dostupné na webu easy-firma.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *