Inovativní půjčky od České spořitelny

Zejména, pokud patříte stejně jako my ke konzervativnějším klientům, hledáte spolehlivého partnera v oblasti financí. Už jsme si prošli krachem několika záložen a podobně, což nás drží ve skepsi k novým bankám a jiným finančním institucím. Právě v této době se tedy obracíme na držáky, jako je Česká spořitelna. Jde o banku, kterou najdete v každém větším městě. Ostatně kamenné pobočky bank jsou stále v kurzu, třebaže většina z nich nabízí i internetové bankovnictví.

ceska sporitelnaV České spořitelně ale máte nejen možnost online spravovat své osobní nebo firemní konto, stejně tak si online můžete vyplnit dotazník pro půjčku. Česká spořitelna půjčky je nová služba, kterou můžete využít i z pohodlí vlastního domova. Vyplnění jednoduchého dotazníku vám nezabere víc než několik minut. Navíc si můžete půjčit bez ručitele až do výše 600 000 Kč. Velmi nás zaujala pevná úroková sazba. Během celé doby splácení půjčky tedy moc dobře víte, kolik si půjčujete a kolik za půjčení zaplatíte.

Úvěrová karta pro každého

chytra kartaSamozřejmě se ani nemusíme zmiňovat o výhodách půjček od velkých bankovních institucí. Ty totiž nabízejí lepší podmínky, než nebankovní společnosti. Navíc v dnešní době i Česká spořitelna nabízí kreditní karty s úvěrovým limitem až do výše 100 000 Kč. Už nebudete muset kontrolovat stav vašeho bankovního účtu vždy, když si budete chtít cokoliv pořídit. Jistě mi dáte za pravdu, že dobré koupě nepočkají. Chytrá karta od České spořitelny nejen že nabízí možnost vyčerpání peněz do mínusu, ale navíc o ni můžete zažádat online. Nás nejvíce zaujal fakt, že čím víc utrácíte, tím více na druhé straně spoříte. Určitá částka z půjčených peněz se totiž automaticky připisuje na váš penzijní fond. A ve stáru jako když peníze najdete.

Samozřejmostí je, že si kreditní kartu můžete neschopnosti splácet. Díky kreditní úvěrové kartě snadno překlenete období před výplatou a podobně. Když peníze potřebovat nebudete, jednoduše ji nepoužijete. Ta možnost, že máte finanční rezervu tu ale je a je velmi příjemná.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články, Příspěvky, Půjčky, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *