Investice do nemovitostí

nemovitost ŠafránkaInvestice do realit se vyplatí z několika důvodů. Jedním z nich je i aktuální velmi nízká úroková sazba na většině hypoték. Vše samozřejmě závisí na druhu a umístění nemovitosti, kterou plánujete koupit a vložit do ní tak své volné finanční prostředky. Obecně se dá říci, že během hypotéční a následné finanční krize se nejméně propadly ceny starších, ale dobře udržovaných nemovitostí v atraktivních lokalitách větších měst. Výraznější propad cen zaznamenaly především byty v panelových domech na větších sídlištích. Byt v některých lokalitách například v ústeckém kraji tak v současné době seženete i za ceny začínající na 100 000 Kč. Jak tedy vybrat vhodnou nemovitost?

Příkladem luxusního bydlení na území hlavního města Prahy je historická usedlost Šafránka.

Každý má sice jiné představy o ideálním bydlení, v případě nákupu nemovitosti jako investice, jsou ale parametry pro výběr jiné. Je nutné vybrat objekt, jehož pronájmem se zaplatí minimálně hypotéka a náklady na údržbu nemovitosti, objekt, jehož hodnota s časem nebude pravděpodobně nižší. Usedlost šafránka má svou bohatou historii a jedinečnou atmosféru, která ji odlišuje od novostaveb na území hlavního města. Při citlivé rekonstrukci objektu byly citlivě použity moderní materiály a technologie, aby ráz stavby zůstal zachován a přitom byly splněny náročné požadavky na bydlení v 21. století.  

Jedná se o originální a komfortní bydlení v krásné lokalitě v Praze 6. V usedlosti Šafránka jsou k dispozici velmi prostorné byty o dispozici 4+kk nebo 5+kk. Dobře vyřešeno je i parkování  na krytých parkovacích místech nebo uvnitř komplexu. V komplexu najdete i nebytové prostory, které mohou sloužit ke komerčnímu využití.

Jak jsme již zmínili, důležitým kritériem při výběru nemovitosti jako investice je doprava do centra i mimo město. V lokalitě Šafránka oceníte napojení na dálniční síť i možnost rychle se dostat do centra města. Dalším lákadlem jsou  parky Bílá hora a Ladronka v okolí i dostatek zeleně v bezprostředním okolí Šafránky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Investice, Reality se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *