Investiční diamanty

Zejména v období krize jdou ceny komodit nahoru, vydělávat se dá dost dobře na zlatu, jehož cena v dlouhodobém hledisku stále roste.

investicni diamantyPodobně jsou na tom také investiční diamanty. Kolísání akciových trhů je více než zřejmé, ale v případě komodit jde o zachování hodnoty s příslušným zhodnocením. Běžné zhodnocení pro diamanty pokud chcete investovat se pohybuje okolo 3-10% ročně. Pokud uvažujete procento inflace a daň z příjmů, není to žádný zázrak.

V případě investování do akcií je zhodnocení mnohem vyšší, ale stejně tak i riziko. Právě proto je investice do diamantů, zlata a nákup zboží typu diamantové šperky prvotřídní kvality, zejména pro velmi konzervativní investory. Do stejné kategorie můžeme bez mrknutí oka zařadit třeba státní dluhopisy, u kterých máte výnos také téměř jistý. V dnešní době se jedná o 8% za 5 let s tím, že jsou pro vás peníze dosti nelikvidní. Jinými slovy, nemůžete na ně během oněch pěti let sáhnout.

diamanty

Stejně jako s diamanty se běžně obchoduje s již zmíněným zlatem. Nakupovat a následně prodávat můžete nyní také stříbro, platinu a další drahé kovy. Burza je otevřená i pro ty, kteří chtějí obchodovat s elektrickou energií.

Příspěvek byl publikován v rubrice Investice, PR články, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *