Investujte pravidelně

V dnešní době jsou velmi moderní finanční produkty tipu investiční životní pojištění. Takové životní pojištění má oproti zastaralým produktům hodně výhod. Kapitálové životní pojištění je přežitkem a dnes je nahrazeno mnohem výhodnějšími produkty.

Všeobecně lze ale říci, že se životní pojištění spojené se spořením nehodí pro všechny. Životní pojištění se hodí zejména pro živitele rodiny. Pokud si již vyděláváte, ale na vašem příjmu není nikdo závislý, zkuste produkty tipu pravidelných investic

Výhody pravidelných investic

Hlavní výhoda smluv uzavřených na pravidelné investování je, že pokud vám peníze daný měsíc nevybydou, nebudete je investiční společnosti posílat. financni trhy

Nehrozí žádné sankce, jednoduše ten měsíc nebudou vaším jménem nakoupeny žádné finanční produkty, ať už akcie nebo dluhopisy.

Nesmíme zapomenout také na fakt, že v dlouhodobém hledisku finanční trhy stoupají, to znamená, že je statisticky potvrzeno, že pokud budete investovat dostatečně dlouhou dobu, pak vždy vyděláte. Je jasné, že jednou nakoupíte za draho, jindy za levno. Konečný zprůměrňovaný finanční výsledek vás ale mile překvapí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Investice se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *