Jak draho vás přijde sms půjčka?

online půjčkaBohužel lidí, kteří vycházejí se svými příjmy jen tak tak neubývá. Možná spíše naopak. Dostat se do finančních potíží není složité. Důležité je snažit se takovým situacím předcházet, a pokud už se taková věc stane, nebrat si půjčku bez dobrého promyšlení situace.

A co tedy dělat v případě, že rozpočet sice máte vyrovnaný, ale na nějaké ty rezervy vám už prostě nezbývá? Pak jakýkoliv mimořádný výdaj, jako je rozbitá pračka, škola v přírodě nebo nedoplatek za plyn může představovat problém. Pokud vám nebudou schopni a ochotni krátkodobě finančně vypomoci rodinní příslušníci nebo kamarádi, musíte volit mezi nabídkou půjček. Pokud peníze potřebujete v krátkém čase, pravděpodobně budete vybírat z půjček nebankovních. Nejrychleji vyřízeny bývají sms půjčky.

Ne, že by nabídka takových finančních produktů byla malá. Spíše naopak. Nabídek je hodně a je těžko se mezi nimi orientovat a nenaletět na podvodné praktiky. Je důležité dobře číst vše, co podepisujete ve smlouvě, ptát se na vše, co vás zajímá a není vám jasné a v neposlední řadě neplatit žádné peníze předem.

Pokud se bojíte, že ve smlouvě přehlédnete nějakou právnickou kličku, můžete zvolit krátkodobé půjčky s opravdu jednoduchými pravidly.

Půjčit si můžete jeden, dva nebo tři tisíce Korun a vrátit je můžete třeba hned po další výplatě, za týden, dva, tři nebo maximálně čtyři týdny. Splátky, úrokové sazby ani jiné poplatky vás nemusí zajímat. Když si půjčíte tisícikorunu, za týden vrátíte o 100 Kč více. Pokud půjčku splatíte za 2 týdny, vrátíte 1170, za tři týdny 1240, za měsíc 1310 Kč.

Pokud se nepovede peníze vrátit v termín, který jste si plánovali, lze ji až 3 krát po sobě prodloužit. Jedinou podmínkou je zaplacení poplatku za poskytnutí půjčky nejpozději v den splatnosti půjčky. Schválení půjčky je opravdu rychlé, do hodiny od jejího podání. Žádosti o půjčky online lze poslat přes internet nebo pomocí sms zprávy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Půjčky, Zboží a služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *