Jak najít optimální půjčku

peněženkyVzít si půjčku je stejně snadné, jako dostat se do finančních problémů. Vybrat vhodnou půjčku v každé situaci, je už o poznání těžší. V množství nabídek bankovních i nebankovních půjček problém není. Bankovní i nebankovní subjekty je předhání ve výhodách nabízených finančních produktů. Je ale rozdíl vybírat hypotéku nebo stotisícový úvěr nebo řešit situaci, kdy vám chybí několik tisícikorun před výplatou. Půjčky mají různá pravidla, různé doby splácení, různé úroky.

Pokud chcete přehledné a snadné srovnání, můžete si zjistit informace o různých půjčkách pomocí online srovnavačů. Je jednoduché zjistit název půjčky, jejího poskytovatele, úrok, maximální a minimální půjčený obnos, nutnost ručení a ještě více na webu půjčka.co.

V internetovém srovnání nechybí půjčky mladých progresivních bank, ani ověřené nebankovní půjčky jako jsou třeba Home Credit půjčka nebo Kredito 24.

Krátkodové vs. dlouhodobé půjčky

Zatímco Home Credit půjčka umožňuje půjčit si bez ručitele 10 000 až 150 000 Kč, Kredito 24 slouží k překlenutí krátkodobého finančního nedostatku a nabízí půjčení maximálně 12 500 Kč.

Podmínky splácení Home Credit půjčky jsou jednoduché. Půjčku lze velmi rychle vyřídit online, dobu splácení lze nastavit od 12 do 84 měsíců, úroková sazba začíná na 13,21 % a při dodržení stanovených podmínek je věřitelům vrácena polovina úroků. Dalšími výhodami oproti mnoha konkurenčním produktům je možnost půjčku zdarma zrušit do 1 měsíce nebo předčasné splacení bez sankcí.

Nebankovní půjčka Kredito24 má podmínky ještě jednodušší. Půjčit si lze 4 500 Kč až do výše 12 500 Kč (úvěrový limit se s každou další žádostí o půjčku zvyšuje) a maximální doba splácení je 30 dnů. Automatický úvěrový systém posoudí žádost v kteroukoliv denní či noční dobu a peníze jsou klientovi k dispozici opravdu rychle.

K ověření identity majitele účtu, je převést na bankovní účet Kredito24 částku ve výši 1 Kč. V případě potřeby lze půjčku prodloužit o 7 dní za navýšení poplatku o 15% z jistiny či o 15 dní za 20% a maximálně o 30 dní za 30% z jistiny. Půjčenou sumu i dobu splácení si snadno nastavíte na zmíněném webu a hned vidíte, kolik a kdy budete muset vrátit. Žádné další poplatky ani starost s pravidelnými splátkami.

Příspěvek byl publikován v rubrice Půjčky, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Jak najít optimální půjčku

  1. pokud mám účet u banky, šel bych v takovém případě do kontokorentu…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *