Jak si ulehčit začátek podnikání

podnikaniKomu není jasný pojem ready-made, vše potřebné se doví z následujícího článku. Založení firmy u nás je asi nejsložitější napříč celou Evropou. Pokud chcete podnikat jako jednotlivec, je vyřízení živnostenského oprávnění poměrně jednoduché. Pokud se ale chystáte založit společnost, připravte si pevné nervy, spoustu peněz a vězte, že tím zabijete neuvěřitelné množství času. Nikdy navíc nemáte jistotu, že je vše tak, jak má být a jak si to představují naši zákonodárci nebo třeba finanční úřad.

Ready-made

ready-madeCílem každého podnikatele i společnosti je generování zisku. Čím dřív s tím začnete, tím lépe. Právě pokud si nechcete se založením společnosti lámat hlavu, můžete koupit některou z ready-made, tedy předzaložených firem, které jsou určeny k prodeji. Ty jsou samozřejmě s nulovou historií a podnikat můžete doslova druhý den. Není čas ztrácet čas různými návštěvami úřadů a podobně. Koupí již založené firmy ušetříte čas a samozřejmě i finanční prostředky. Například u společnosti s ručením omezeným není nutné skládat základní kapitál.

Zakládání společností na míru

zalozeni firmyPokud vás z nějakého důvodu nezaujala možnost koupit již založenou firmu se splaceným základním kapitálem, můžete si nechat poradit při založení společnosti zcela nové. Díky službám společnosti Firmus a.s. budete bez problémů podnikat s nově založenou společností v rekordním čase. Vše je totiž možné na žádost klienta zrealizovat do 24 hodin.

Jednoduše zadáte jen požadované parametry a společnost bude pod vaším jménem založena přesně podle požadavků, s požadovanou strukturou, právní formou, společníky a samozřejmě jménem.  Kdo začíná podnikat, může si ušetřit spoustu starostí.  Kdo již podniká a přemýšlí o změně právní formy podnikání, má jedinečnou možnost vše zařídit rychle a levně. Se založením společnosti bezesporu souvisí také rozhodnutí ohledně sídla společnosti.

Virtuální sídlo společnosti

virtualni sidlo v brneAť už máte bydliště kdekoliv, virtuální sídlo společnosti je nejvýhodnější na některé z lukrativních adres v Praze či Brně. Nejenže máte několikanásobně nižší šance na kontrolu finančním úřadem, ale v očích obchodních partnerů i odběratelů neskutečně stoupnete. To je nesporná výhoda pro menší i větší společnosti, které si hledají své místo na našem i zahraničním trhu. Sídlo bude figurovat pro jednání s úřady. Navíc vám bude přeposílána pošta. Využít můžete také pronájem kanceláře s plným vybavením.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *