Jak ušetřit – rezervy v rodinném rozpočtu.

elektrická energieEkonomická situace mnoha českých rodin není nejlepší. Může za to stagnující růst platů, větší zatížení domácností daněmi, vyšší inflace. A na lepší časy se zatím neblýská. Mnoho lidí musí bohužel začít šetřit. Není ale hned nutné příliš se uskromňovat, rušit zimní i letní dovolenou, odhlásit děti z kroužků, zapomenout na své koníčky či začít nakupovat ty nejlevnější potraviny.

V rodinném rozpočtu se najdou i jiné rezervy a možnosti. Máte tu nejvýhodnější nabídku povinného ručení na svůj vůz, nejlevnějšího dodavatele plynu a elektrické energie? A jak to zjistit? Jednoduše. Všechny relevantní informace najdete na internetových stránkách finance.amplion.centrum.cz.

Díky srovnání povinného ručení, havarijního pojištění, nabídek jednotlivých dodavatelů plynu a elektřiny najdete za pár vteřin pro vás optimální nabídku. Jestli se rozhodnete pro změnu dodavatele elektrické energie či plynu, je samozřejmě jen na vás. Stejně tak jako rozhodnutí o změně pojišťovny pro povinné ručení nebo havarijní pojištění vašeho auta. Ve všech případech můžete ušetřit částky v řádu stokorun, ale i tisícikorun za rok. A to už za pár minut vašeho času jistě stojí.

Doporučuje se ale nikdy nebrat cenu jako jediné hledisko při výběru. Důležité je přečíst si popis každého produktu a zjistit si nabízené služby. U povinného ručení či havarijního pojištění je klíčová výše pojistného plnění a spoluúčast klienta. Pokud se bez osobního auta neobejdete, zvažte nabídky zahrnující asistenční vůz v případě nehody či poruchy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Platby, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *