Jak vybrat cestovní pojištění

cestováníUž máte naplánovanou letošní dovolenou? Pokud si chcete ušetřit zbytečné starosti, myslete i na cestovní pojištění. S kartičkou pojištěnce, kterou používáte v ČR si totiž v mnoha případech v zahraničí nevystačíte. Toto pojištění nekryje všechny zákroky ani v rámci EU, na soukromých klinikách vám pojištění nepokryje celou výši nákladů a navíc je nutné za většinu ambulantních ošetření nejprve zaplatit v hotovosti a při návratu do ČR čekat na proplacení vaší zdravotní pojišťovnou.

Co nabízí cestovní pojištění

Speciální typ komerčního cestovního pojištění je dobré zajistit na veškeré adrenalinové sporty provozované v zahraničí i na vysokohorskou turistiku. Součástí cestovního pojištění bývají i asistenční služby, převoz zraněného na území České republiky, pojištění zavazadel či pojištění způsobených škod na majetku či zdraví. V dnešním článku vám poradíme, jak vybrat cestovní pojištění.

Při hledání optimálního a co možná nejlevnějšího cestovního pojištění vám pomůže služba srovnání cestovního pojištění. Vyberte pojištění, které nabízí dostatečné krytí na lékařskou péči i pobyt v nemocnici. Vyplatí se myslet i na případné pojištění zákroků u zubaře, které nebývá součástí základního pojistného plnění. Cena cestovního pojištění do většiny zemí Evropy se pohybuje jen kolem několika desetikorun za den. To je malá cena za to, že budete mít jistotu, že vám případný úraz nenaruší vyrovnaný rodinný rozpočet.

Vyberte to nejlepší pojištění na trhu bez běhání či telefonování do pojišťoven, cestovní pojištění lze snadno a rychle sjednat online. V nabídce mnoha pojišťoven najdete i speciální výhodné rodinné balíčky.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Pojištění, Zboží a služby se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *