Jak vybrat půjčku co nejjednodušeji?

penizeTaké občas kroutíte hlavou nad všemi těmi finančními termíny? V televizi i na internetu mnohdy vídáme pojmy jako je nebankovní půjčka, půjčka bez doložení příjmu, registru, či zajištění. Jak se v podobných finančních produktech ale vyznat?

Pro klasického klienta, který nedostane půjčku od bankovních institucí, jsou důležité všechny termíny. Půjčky bez doložení příjmu jsou velmi vyhledávané i lidmi, kteří pravidelný příjem mají. Ostatně co je komu do toho, kolik vydělávám? Také nechci otravovat šéfa s vyplňováním nekonečného množství papírů. To je nejčastější důvod, proč chceme půjčku právě bez doložení příjmů.

Půjčky bez registru jsou takové, u kterých nikdo nebude zjišťovat, jestli jste se třeba nezpozdili s platbou za tarif mobilnímu operátorovi apod. V registrech totiž může vaše jméno figurovat a třeba o tom ani nevíte. V žádném případě do nich nejsou zapisováni jen notoričtí dlužníci.

Dalším velmi důležitým pojmem jsou půjčky bez zajištění. Například hypotéku bez zajištění nemovitostí neseženete. Pokud ale nechcete půjčit nějakou horentní sumu, sáhněte po takové půjčce, u níž nebudete ručit nemovitostí. To se hodí zejména v případě, že žádnou nemovitost nevlastníte.

Z výše uvedeného samozřejmě vyplývá, že zdaleka nejlepší jsou půjčky, které v sobě skrývají vše, tedy nebudete lustrováni v žádných seznamech dlužníků, nebudete muset vlastnit nemovitost a zastavovat ji ve prospěch subjektu, který vám peníze půjčí a v neposlední řadě nebudete muset mít od zaměstnavatele potvrzení vašich příjmů. To vše by navíc mělo být podpořeno rychlostí vyřízení půjčky. Solidní společnosti také nebudou chtít žádné poplatky předem a vy budete přesně vědět, kdy a kolik máte splácet. To vše nabízí AB půjčka. Neváhejte se na ni informovat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Půjčky se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *