Jak začít podnikat v realitách?

RemaxPokud by si mohli vybrat, mnoho lidí by dalo přednost práci pro dobře zavedenou firmu, značku, která má ve světě dobré jméno.

Podnikání v realitách

Člověk potřebuje jíst, pít a také někde bydlet. Pro každé podnikání jsou zase potřeba určité prostory. Podnikání v realitách se tak stává zajímavým oborem  se stálým potenciálem k růstu.

A co je hlavním předmětem podnikání v realitách? Kromě výkupu a prodeje obytných i komerčních prostorů, poradenství a analytických služeb jsou to také například převody obchodních podílů právnických osob.

Představujeme RE/MAX COMMERCIAL

Společnost RE/MAX COMMERCIAL, respektive značka RE/MAX COMMERCIAL GROUP vstoupila na trh s realitami roku již od roku 1973 a v roce 2012 začala působit i v české republice. V současné době se nabízejí Remax reality ve více než 45 zemích po celém světě. Výhodou pro realitní makléře REMAX i jejich klienty je úzká celorepubliková spolupráce a existence rozsáhlé sítí kanceláří.

Jak začít pracovat s REMAXEM

Nejjednodušším způsobem, jak začít pracovat pro realitní kancelář REMAX, je stát se realitním makléřem. Lákadlem je velmi motivační systém odměňování, který umožňuje makléřům ponechat si 80% dosažené provize. Nevýhodou této práce je nutnost časové variability, protože makléř se musí přizpůsobit časovým možnostem klientů.

Dalším způsobem spolupráce s Remax, je stát je díky franšíze majitelem vlastní realitní kanceláře. Franšíza renomované značky sníží míru rizika začátku podnikání. Odborníci z Remaxu vám poradí, jak správně naložit s počáteční investicí  a jak urychlit její návratnost. Je výhodou možnost využívat výhod značky a know-how úspěšné firmy, která vykazovala růst i během realitní krize.

Příspěvek byl publikován v rubrice Investice, Reality, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *