Jaké nebankovní půjčky jsou „bezpecne“?

rychlá půjčkaZadluženost českých domácností roste a nabídky nebankovních půjček odpovídají na zvyšující se poptávku. Na výběr je sms půjčka, půjčka online i půjčky inzerované i novinách a časopisech. S tím ale bohužel roste i podíl podvodných nabídek, inzerátů a na prvních pohled lákavě vypadajících nabídek pochybných subjektů. Jednou nekalých praktik je zaplacení poplatku za zprostředkování žádosti o půjčku. Následně ale žadatelům žádná půjčka poskytnuta není a poplatek za zprostředkování lze jen těžko vymáhat zpět. Pokud tedy nedosáhnete na půjčku od banky, vybírejte ověřené nebankovní půjčky.

Jednou z ověřených nebankovních půjček je Smart půjčka určená pro ty, kteří potřebují krátkodobě půjčit finanční hotovost od 5000 Kč do 50 000 Kč. Lidé si zvykli řešit s pomocí internetu spoustu věcí a po počáteční nedůvěře roste i počet žadatelů o půjčku, kteří využívají online žádostí a nezdržují se tak čekáním na pobočce finančních institucí. Po zadání základních údajů do online formuláře, jsou žadatelé o půjčku kontaktováni obchodním zástupcem společnosti s kterým dojednají podrobnosti o podmínkách poskytnutí půjčky a jejím splácení. Je to opravdu rychlá půjčka.

Doba splácení Smart půjčky je 8 a 13 měsíců. Pokud potřebujete peníze hotově, je pro vás Smart půjčka online ideální, protože po domluvě se doručí peníze na vámi zadanou adresu. Stejně jako většina nebankovních půjček, je i Smart půjčka neúčelová a lze ji tedy použít podle momentální potřeby v podstatě na cokoliv. O půjčku lze samozřejmě zažádat i telefonicky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Půjčky, Zboží a služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *