Jednoduchá kalkulace osobního bankrotu

osobni bankrotOsobní bankrot jsme na našem finančním portálu ještě neřešili. Byla to ale jen otázka času, kdy se nám nahromadí dotazy. V první řadě je potřeba podotknout, že než vyhlásíte osobní bankrot, měli byste si uvědomit několik faktů, na které vás dnešním článkem upozorníme. V základu je potřeba si uvědomit, že osobní bankrot je jen a pouze pro fyzické osoby. To znamená, že se do něho nezahrnují dluhy z podnikání. Také si uvědomte, kde všude jsou ještě možnosti, jak ušetřit. Můžeme se uskromnit v jídle, službách a podobně. Díky internetové službě cena plynu porovnání navíc můžeme ušetřit i za dodávku plynu, což se dotkne především domácností, které na plynu vaří a navíc jím vytápějí bytovou jednotku. Pokud jste si jisti, že vaše dluhy už žádným šetření rodinných financí nesplatíte, pak až uvažujte o osobním bankrotu.

oddluzeni foJak oddlužit fyzickou osobu vám může pomoci specializovaná firma. Papírování, které oddlužení doprovází, není jednoduché ani pro člověka, který se v oboru financí pohybuje, natož pro běžného „smrtelníka“. Oddlužení je výhodné v tom, že ze zákona jste po zapsání do insolvenčního rejstříku zbaveny veškerých exekucích a část dluhu může být odpuštěn. To je ale velmi individuální a alespoň orientačně si můžete udělat obrázek díky službě kalkulace bankrotu, která je zdarma dostupná na webu osobnibankrotkalkulacka.cz

Ještě byste měli vědět, že ať už se rozhodnete pro podání oddlužení po vlastní ose nebo využijete služeb specializované společnosti, vždy potřebujete mít všechny potřebné dokumenty perfektně připravené včetně všech příloh. Žádost o oddlužení se podává spolu s návrhem na insolvenci, na což také nesmíte zapomenout.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *