Komplexní právní poradenství advokátní kanceláře

Ať už se v životě setkáte s jakoukoliv událostí, nikdy nevíte, kdy budete potřebovat využít služeb advokáta. Základem pro úspěch je výběr kvalitního a zkušeného advokáta, který se na konkrétní problematiku úzce specializuje. Obecně máme několik právních odvětví, přičemž každý okruh se zabývá rozdílnou problematikou.

grubner legalVsaďte na osvědčenou jistotu a oslovte advokátní kancelář. V advokátních kancelářích většinou najdete špičkové advokáty z každého odvětví. Vynikající služby s dlouholetou praxí nabízí například pražská advokátní kancelář Grubner Legal. Kancelář funguje již od roku 1994 a díky velkému počtu zaměstnanců je záběr kanceláře opravdu široký.

Jedním z nejčastějších důvodů k vyhledání advokáta bývají otázky a problémy v oblasti obchodního práva. Obchodní právo je velkou kapitolou. Specializovaní advokáti vám pomohou takřka se vším. Je rozhodně lepší zvolit odborné právnické poradenství, než něco podcenit či zanedbat. Advokátní kancelář nabízí poradenství a kompletní servis s přeměnami, dělením i sloučením obchodních společností. Dále pak právní audit, poradenství v ekonomické a právní oblasti akvizic, ocenění majetku, připravení transakční dokumentace a mnoho dalšího.

Dalším odvětvím, po kterém je vysoká poptávka, je dědické právo. Odborníci přes dědické právo vám poskytnou komplexní poradenství ve všech úkonech dědických záležitostí. Sepsání závěti, dědické smlouvy, darovací smlouvy i jednotlivých dohod mezi dědici. Poradenství se poskytuje ale i v případě sepisování listiny o vydědění či naopak při ochraně dědice, který má oprávněné právo dědit. Ve službách advokátů samozřejmě nechybí ani zastupování při dědickém řízení či v různých sporech.

Krom těchto dvou odvětví se samozřejmě kancelář úzce specializuje i na jiné okruhy práva. A to například na zdravotní právo, sportovní právo, bankovní právo, trestní právo či insolvence a restrukturalizace a mnoho dalších.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zboží a služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *