Krátkodobá nebankovní půjčka s jednoduchými pravidly

penízeJe jasné, že pokud nemáte dostatečnou finanční hotovost ke koupi či rekonstrukci domu či bytu, vybereme si hypotéku. Co ale budete dělat v případě, že vám momentálně chybí jen pár stokorun či tisícikorun? Půjčit si od rodinných příslušníků či známých není řešením pro každého. Pokud vám chybí peníze a přežít týden pár dní či týdnů do výplaty se zdá komplikované, přichází na řadu rychlá půjčka.

SMS půjčka od společnosti ViaSMS jsou určené právě pro ty, kterým chybí menší finanční obnos a jsou si jisti, že jej bez problémů rychle splatí. Pokud potřebujete půjčit tisícikorunu či dvě opravdu rychle, můžete zvolit transparentní půjčku, která má opravdu jednoduchá pravidla, a peníze budete mít k dispozici třeba už během jedné hodiny. Vše je možné zařídit online, nemusíte chodit na pobočku. Navíc můžete vyzkoušet první půjčku ve výši 1000 Kč zcela zdarma.

Nemusíte si dělat starosti se splátkami ani úroky. Vše je opravdu jednoduché. Pokud si půjčíte 1000 Kč, za měsíc, přesněji řečeno za 30 dní, vrátíte 1230 Kč. Při půjčení 2000 Kč vrátíte za 30 dní 2400 Kč a půjčení 3000 Kč vás bude stát 3600 Kč. Minimální půjčená částka je tedy 1000 Kč, maximální půjčený obnos je 12 000 Kč. O půjčku mohou zažádat lidé ve věku 18 až 55 let.

Stejně jako v případě jiných typů půjček, je potřeba si i tento závazek dobře rozmyslet a rozhodnout, zda jste schopni půjčku po měsíci splatit. Pokud totiž z nějakého důvodu nebudete schopni určenou částku po třiceti dnech splatit, dochází k dennímu navyšování dlužné částky o smluvní úrok z prodlení tj. 0,25% z dlužné částky. Desátý den po splatnosti Vám bude účtována pokuta 250,- Kč a navíc si nezaplacením pohledávky snižujete svou bonitu pro případné následující půjčky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Půjčky, Zboží a služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *