Marketingový nástroj pro hledání obchodních partnerů dle vašich požadavků

Vytvářet či prodávat kvalitní výrobek či služby v dnešní době k úspěchu v podnikatelském záměru nestačí. Je potřeba využít všech prostředků, jak dát o firmě, produktu či službě vědět, jak oslovit relevantní skupinu potencionálních zákazníků.

AlbertinaNajít relevantní zdroje informací, informace zpracovat a vyhodnotit není zrovna snadné. Celý proces lze značně ulehčit s pomocí rozsáhlé aktualizované databáze Albertina, kde lze snadno vyhledat firmy, které splňují vaše požadavků a nároky. V marketingové databázi Albertina jsou obsaženy informace o více než 2,7 milionů firem a podnikatelích z celé ČR.

Sofistikovaný software pro filtrování a dat a rozsah databáze jsou hlavní výhody použití databáze. Z vyhledávaných firem lze selektovat například ty, které mají příliš nízký roční obrat nebo ty, které byly účastníkem konkurzního řízení. Tyto informace mohou být při hledání nových obchodních partnerů velmi důležité. Oslovit toho pravého budoucího klienta či obchodního partnera je polovina úspěchu. Na řadu pak přicházejí nástroje přímého marketingu.

Klasicky lze vyhledat firmy určité velikosti z daného regionu, působící v oblasti, která vás zajímá.Velmi užitečné je použití skóringového hodnocení ve verzi Albertina Platinum nebo analýza platební morálky ve verzi Albertina Gold.  Díky databázi lze získávat informace nejenom o potencionálních klientech a obchodních partnerech, ale i konkurenci. Existuje obecná verze databáze či databáze specializované podle odvětví.

DVD s databází Albertina obsahuje veškeré kontaktní údaje o firmách působících na území ČR, jména majitelů a jednatelů společností,kompletní adresy sídel firem, včetně možnosti rychlé analýzy vzdálenosti od vašeho sídla, základní i detailní popis činnosti firem a v neposlední řadě klíčové informace o ekonomickém stavu firem včetně informací o případném insolvenčním řízení a udělených certifikátech ekonomické kondice firmy.

Více informací o databázích Albertina najdete na stránkách albertina.cz.  Pokud máte specifické požadavky, lze sestavit databázi na míru.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *