Nabídka práce online podle vašeho bydliště

prace v okoliPokud jste se svou prací spokojení, gratulujeme. Většina z nás ale takové štěstí nemá. Buď nás práce nebaví, nebo je špatně placená, nebo obojí. Problémy mají ale také zaměstnanci firem, které po delší období neprosperují a hrozí vlna propuštění. Pro vás všechny a samozřejmě také pro všechny nezaměstnané, kteří by rádi pracovali, je na nabídka práce na Internetu.

Novinky pro zaměstnance i zaměstnavatele

Rok 2012 s sebou nese spoustu novinek a zákoník práce není výjimkou. Pro managerské pozice se prodlužuje zkušební doba na jednou tolik, tedy na 6 měsíců. Pokud nemáte pracovní smlouvu na dobu neurčitou, můžete mít smlouvu na dobu určitou jen v období tří let a během této doby může být smlouva maximálně dva krát prodloužena.

prace v brnePokud přemýšlíte o změně práce a se zaměstnavatelem se domluvíte na odstupném, je jeho výše ze zákona stanovena na dvojnásobek platu, oproti dosavadnímu trojnásobku. To může být pro některé fatální.

Práci nám ale ve valné většině otravuje také dojíždění. Právě proto byste měli hledat práci v okolí svého bydliště. Nabídka práce v Brně nabízí mnoho míst pro brněnské i obyvatele přidružených vesnic.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články, Zajímavosti se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *