Nadstandartní služby půjčky Home Credit.

Home Credit půjčkaPředvánoční doba je spojena s vyššími výdaji. Možná to tak na první pohled nevypadá, ale koupě kapra, stromku, dekorací, potravin a laskominek dá v konečném důsledku dohromady slušnou sumičku. A to ještě nepočítáme náklady na vánoční dárky. Pokud máte letos hlouběji do kapsy, dospělí členové rodiny a přátelé to pravděpodobně pochopí. Horší je vysvětlit dětem, že Ježíšek se letos asi moc nevyznamená.

Řešením může být menší půjčka. Několik tisícikorun by po vánocích neměl být problém splatit. Mezi nejvyužívanější spotřebitelské úvěry patří již řadu let Home Credit půjčka. Rozhodnout se, zda pro vás nebude problém půjčku splatit vám pomůže tabulka splátek.

Zákazníky si získala především poměrně zajímavými službami. Umožňuje například odložit splácení půjčky či změnit si výši dohodnutých splátek. Za poctivé splácení v termínu odměňuje klienty navrácením části zaplacených úroků.

Jak to ale vlastně je s podmínkami využití těchto nadstandardních služeb?

Na vrácení úroků má nárok klient, který v období od 1.10.2012 do 8.1.2013 uzavře úvěrovou smlouvu na produkt Telefonní půjčka od společnosti Home Credit, pokud  bude půjčka poskytnuta do 22.2.2013. K vrácení poloviny zaplacených úroků dojde pokud celý rok klient včas splácí své závazky, tj. zaplatí 12 splátek. Výplata bonusu bude se děje prostřednictvím úvěrového účtu vedeného společností Home Credit k platební kartě vydané klientovi. Bonus je připsán k aktivované kartě nejpozději 4 měsíce po vyhodnocení splnění podmínek.  Nedošlo-li dosud k aktivaci karty, je bonus připsán v dalším měsíci po její aktivaci. Bonus musí být vyčerpán do roka od jeho připsání.

Další výhodou je možnost zvýšení nebo snížení splátky. Tuto možnost lze po řádném zaplacení čtyř pravidelných měsíčních splátek. Za tuto službu je účtováno 10 Kč měsíčně v rámci pravidelné splátky, pokud je tato služba sjednána při podpisu smlouvy. Pak lze jednoduše změnit výši splátky telefonátem na zákaznické centrum.

Po zaplacení 12 splátek má klient možnost odkladu jedné splátky. Za tuto službu se platí 19 Kč měsíčně, pokud je tato služba sjednána při podpisu smlouvy.

Další často využívanou službou je pojištění schopnosti splácet půjčku. Slouží pro případ nepříznivé životní situace  jako je dlouhodobá nemoc a pracovní neschopnost, ztráta zaměstnání či ukončení podnikání, přiznání invalidity nebo úmrtí. V těchto případech pojišťovna uhradí buď pravidelné měsíční splátky nebo jednorázově vyplatí plnění ve výši zbytku úvěru.

Příspěvek byl publikován v rubrice Půjčky, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *