Nebankovní půjčky, plusy a mínusy

půjčky nebankovníExperti stále poukazují na to, že finanční gramotnost v České republice je nízká. Lidé přesně nerozumí některým základním termínům uváděným ve smlouvách o poskytnutí úvěru, pojistných smlouvách, smlouvách o poskytnutí služeb ani kupních smlouvách. Často se dokonce bojí zeptat či přiznat, že jim něco není jasné. To se ale později může tvrdě vymstít.

Pokud uvažujete o půjčce, zjistěte si vždy potřebné informace. Zavedené a poctivé bankovní i nebankovní instituce se nesnaží informace klientům zamlčet. Ptejte se na úrokovou míru i RPSN, tedy celkové náklady na placení půjčky. Zjistěte si sankce za pozdní platbu i možnosti změny nastavení splácení, možnost předčasného splacení půjčky a dobu fixace úroků.

Pokud nepotřebujete půjčit vysoké sumy a chybí vám v rozpočtu pouze tisícikoruna, dvě či tři a neorientujete se v široké nabídce nabízených finančních služeb ani finančních pojmech, můžete využít online půjčky ihned, jejíž splácení má jen jedno jednoduché pravidlo. Ihned víte kolik si půjčíte a kolik zaplatíte, což může být pro mnoho lidí rozhodujícím kritériem pro výběr půjčky. Za každou půjčenou tisícikorunu zaplatíte 250 Kč a doba splatnosti půjčky je 21 dní. Splacení pohledávky lze prodloužit o dalších 21 dní. Peníze získáte obratem a klienti, kteří neměli problémem se splácením si následně mohou půjčit až 10 000 Kč.

Příspěvek byl publikován v rubrice Půjčky, Zboží a služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Nebankovní půjčky, plusy a mínusy

  1. Petr.M napsal:

    Tak hlávní výhoda nebankovních půjček je jejich rychlost a také že jsou poskytovány i dlužníku ale poplatky bývají ale horší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *