Nebourá auto, ale jeho řidič…

nase auto…to je nové heslo ČSOB pojišťovny, která se nedávno rozhodla pro změnu v ceníku povinného ručení. I ostatní pojišťovny nabízejí různé bonusy a zvýhodnění pro řidiče, kteří nebourají a tedy nemají žádná pojistná plnění. ČSOB ale přišla se zcela novým pohledem, kdy vůbec nezáleží na objemu motoru vozidla (jen se přihlíží k jeho výkonu)-jde o povinné ručení Naše auto. Protože auta nebourají-to jejich řidiči, bude vám cena povinného ručení vypočítána především podle toho, kdo auto řídí.

A proč to pojišťovna zavedla? Samozřejmě jde o segmentaci trhu, který je různými pojistnými produkty doslova prošpikován. Pojišťovna se nyní zaměřuje zejména na osoby, u kterých tolik nehrozí nehody a navíc bydlí v menších městech nebo vesnicích.

Dobrý řidič ušetří

Pokud jste opatrný řidič a vlastníte velmi silný vůz, vaše povinné ručení je vysoké. Nyní ale máte možnost platit podobně jako v případě nízkoobjemových vozů. A co bude pojišťovnu zajímat?

  • Praxe s řízením vozu
  • Místo bydliště (počet obyvatel města)
  • Doba řízení bez nehod

Pojištění Naše auto je v základu standardním, povinným ručením. Samozřejmě ale lze doplnit o připojištění čelního skla a havarijní pojištění. I zde máte několik možností. Na výběr máte nesčetné asistenční služby, připojištění osob i zavazadel v automobilu a podobně. Pokud tedy nebouráte, zkuste se informovat na tento inovativní produkt, zcela jistě ušetříte.

Příspěvek byl publikován v rubrice Platby, Pojištění, PR články se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *