Nejvýhodnější hypotéka pro vás

Hypotéku vám nabídnou v každé bance. Většina bank navíc nabízí více typů hypoték, které jsou optimální pro různé druhy klientů. S výběrem vám samozřejmě pomůže finanční poradce, ten vám ale samozřejmě nabídne jen finanční produkty své banky. Další možností je obejít si jednotlivé pobočky různých bank a zjistit si potřebné informace nebo využít porovnání nabídek hypoték na internetu.

finanční poradenství GepardJe ale důležité rozumět všem pojmům a zjistit si vše potřebné o hypotéce před jejím podpisem. Možná je to pro vás překvapivé, ale i s bankou lze o podmínkách hypotéky vyjednávat. Jako jeden zákazník ale máte manévrovací prostor k jednání omezený. Jinak je tomu u velkých společností, které zprostředkovávají služby mnoha zákazníkům. Služby nezávislého finančního poradce se vám tedy vyplatí, protože vám pomohou získat ty nejlepší možné podmínky, nízkou úrokovou sazbu a podobně.

Gepard Finance, zakládající člen Asociace hypotečních makléřů, vám pomůže získat tu nejlepší nabídku hypotéky na trhu a dojednat individuální podmínky při poskytnutí hypotéky nebo refinancování hypotéky. Odborníci vám poradí, zda a v jakém případě se vám vyplatí  stavebního spoření a jaké jsou výhody i omezení pojištění. Za poskytnuté služby se nic neplatí. Většina lidí kupuje nebo prodává nemovitost jen jednou nebo několikrát za život, je pro ně tedy velkou výhodou a usnadněním celého procesu pomoc zkušeného makléře.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hypotéky, Zboží a služby se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *