Neúčelové půjčky od České Spořitelny

ČSNejrůznějšími bankovními i nebankovními půjčkami se to poslední dobou v tisku, televizi i dalších médiích jen hemží. V dnešním článku se zaměříme na spotřebitelské půjčky od České Spořitelny. Obstojí v tvrdé konkurenci dalších podobných finančních produktů?

Proč lidi žádají o půjčky ČS

Mnoho lidí nemá ponětí o tom, jakou půjčku zvolit. Finanční gramotnost je u nás stále ještě nízká v porovnání s některými jinými zeměmi EU. V poslední době bylo medializováno poměrně dost případů nekalého jednání a podvodných praktik některých poskytovatelů půjček. Půjčka od České Spořitelny představuje pro klienty jistotu a záruku kvality. V poslední době přišla Česká Spořitelna s produkty, které reagují na poptávku.

Jedná se o neúčelové půjčky, které lze použít ke koupi auta, dovolené, zařízení bytu či jinému účelu. Půjčit si lze 20 000 až 600 000 Kč. Mnohem snazší než dříve je i žádání o půjčku. Schvalovací proces je rychlý, a to především pro stálé klienty ČS. Pro získání potřebné finanční hotovosti nyní stačí po vyplnění jednoduchého formuláře žádosti o půjčku jednou přijít na schůzku na pobočku a mít jeden platný průkaz totožnosti.  A kdo může o půjčku zažádat? Občané České republiky starší 18 let s trvalým bydlištěm na území České republiky, případně cizinci s povolením k trvalému pobytu v ČR.

Pro získání půjčky ČS není nutný ručitel ani zajištění. Doba splácení je poměrně flexibilní a může být maximálně 7 let. Po celou dobu splácení se úroková sazba ani podmínky splácení nemění. Je možné uzavřít výhodné pojištění schopnosti splácet včetně ochrany při ztrátě zaměstnání.

Půjčka ČS v kostce

1. Aktuálně výše RPSN začíná na 10,42%.

2. Do 31.5. 2013 výhodná akce. Pokud v této době uzavřete smlouvu o poskytnutí půjčky, neplatíte žádné poplatky za vedení půjčky po celou dobu splácení.

3. Příklad splátky: Půjčíte si 100 000 Kč a platíte 3499 Kč měsíčně po dobu 3 let nebo 1942Kč po dobu 7 let.

Něco málo z historie ČS

Česká Spořitelna má v ČR stále největší počet klientů ze všech dalších bank působících na našem území a má více než šest stovek poboček v ČR. Od roku 2000 patří do významné skupiny Erste Bank Group, působící v osmi státech Evropy. Česká spořitelna, a.s vznikla v roce 1992. V tu dobu byl ještě majoritním vlastníkem stát.

Vůbec první spořitelna ale působila na českém území už počátkem 19. století. První opravdu česká spořitelna, tedy spořitelna, kde se mluvilo česky, vznikla až po roce 1850 a v následujících deseti letech jich vzniklo ještě několik.

Příspěvek byl publikován v rubrice Půjčky, Zboží a služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *