Nové byty Praha 5

byty barrandovStále více lidí hledá vlastní bydlení. Je jedno, zda upřednostňujete byt nebo vlastní domek, v podnájmu se nikdy nebudete cítit tak dobře. A navíc je nyní vhodná doba pro koupi nemovitostí, protože jejich ceny šly dolu. Stejně tak jsou velmi výhodné i hypoteční úvěr, jejichž úroky jsou mezi 3-4% ročně. Vzhledem k tomu, že se splátky dají rozdělit do několika desítek let, sníží se měsíční splátky na snesitelnou úroveň tak, aby to příliš nepostihlo váš rodinný rozpočet.

Bydlení v Praze

barrandovPři výběru bydlení byste se především měli zaměřit na lokalitu. Většina lidí pracuje v Praze, a proto také nové byty v Praze. Dojíždění každý den do zaměstnání je velmi vyčerpávající a v konečném důsledku také dosti nebezpečné. Unaveni z práce se ještě musíte soustředit za volantem.

Právě nyní máte možnost bydlení v Praze dokonce v novostavbách. Jejich cena je sice o trochu vyšší než v případě starších bytů, musíte ale uvažovat i pozdější náklady, které jsou v případě novostaveb naprosto eliminovány. Díky použitý technologiím jsou novostavby na takové úrovni, že v bytě budou nižší náklady na vytápění. Krom toho jistě využijete také všeobecnou komplexnost a občanskou vybavenost.

Nové byty v Praze nabízejí několik lokalit, příkladem mohou být

  • nové byty ve Stodůlkách
  • nové byty na Barrandově

Tyto projekty od společnosti Finep nabízejí nízkonákladové byty opravdu pro každého. Všechny byty jsou výborně řešeny a jsou v dispozicích od malometrážní až po nadstandardní s rozlohou více než 100 metrů čtverečních.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hypotéky, PR články, Reality, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *