Novostavby k bydlení v Praze

finepKaždý má o bydlení naprosto jinou představu. My jsme se s redakčním kolegou shodli na tom, že nepotřebujeme k životu dům s velkou zahradou, nejsme ten typ lidí, kteří milují zahradničení nebo třeba kutilství. Ovšem příroda je k životu potřeba, to uznáváme. A to je přesně ten důvod, proč musíme s výběrem bytu počítat také s dostupností přírody. Příjemné prostředí a samozřejmě také super občanskou vybavenost nabízejí nové byty v Praze. O výhodách bydlení v Praze se snad ani zmiňovat nemusíme. Všichni, kteří do Prahy dojíždějí za prací, moc dobře ví, že soustředit se několik hodin v práci a pak ještě za volantem cestou do práce a z ní, není žádný med.

finep bytyNarazili jsme na nové byty Praha 5, které nabízí developerská společnost Finep. Jde o společnost, která operuje na našem trhu bez mála 20 let a za tu dobu dokončila nespočet rezidenčních a jiných projektů u nás i na Slovensku. Tato společnost se soustředí zejména na projekty s výbornou dostupností do centra. Příkladem mohou být byty Stodůlky. V nabídce najdete interiérově i exteriérově výborně řešené byty různých velikostí. Finep nabízí byty pro jednotlivce nebo tzv. startovací byty s dispozicí 1+kk. Stejně tak je možné koupit nebo pronajmout byt pro větší rodinu s dispozicí 3+kk a větší, jako prostorné luxusní byty 4+kk o rozloze více než 100 m2.

Byty ve Stodůlkách v Britské čtvrti disponují balkonem s výhledem. Pak si můžete užívat za teplých letních večerů grilování s partou přátel nebo rodinou. Velmi nás zaujala dostupnost do centra prostřednictvím městské hromadné dopravy a také napojení na pražské výpadovky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Investice, PR články, Příspěvky, Reality, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *