Novostavby v Praze

Každý má o bydlení rozlišné mínění. Je ale jasné, že základem je bydlet ve svém. Už je na Vás, jestli se budete cítit v malometrážním bytě nebo rozlehlém interiéru. Dalším parametrem při výběru bydlení je krom jeho ceny také vhodná lokality. Bydlení by mělo být v blízkosti škol nebo školek, ale také v přijatelné vzdálenosti od centra a tím i od pracoviště. Velmi důležitá je občanská vybavenost, vzdálenost sportovních center a samozřejmě zeleň v okolí a odpočinkové zóny.

Nové bydlení v Praze

novostavby prahaNové nemovitosti mají nespočet výhod. Jednou z nich je, že nemusíte řešit opravy minimálně několik následujících let. Tím se samozřejmě sníží provozní náklady na bydlení. Tento nemalý výdaj z rodinného rozpočtu můžete pozitivně ovlivnit, pokud si pořídíte některý z nízkoenergetických domů či bytových jednotek.

Novostavby Praha nabízí například společnost Finep. Jedná se o developerskou společnost, která u nás působí již od roku 1995. Její projekty jsou naprosto inovativní a vyznačují se dokonalým technickým designem. Finep nabízí nové byty Praha 5. Jde o projekt na Na Hvězdárně v Chuchli. Tato rezidence nabízí možnost bydlení v malých i velkometrážních bytech. Největší výhodu ale vidíme ve výběru lokality a členění bytových domů. Mezi nimi vznikla klidná nádvoří, což jistě ocení zejména mladé rodiny s dětmi. Krom bytových jednotek máte na výběr také bydlení v klasických domech. Rodinné domy jsou perfektně dispozičně řešeny buď ve čtyř, nebo pětipokojové variantě. Domy mohou stát buď samostatně, nebo v rámci seskupení dvoj či trojdomů. Výjimkou nejsou ani řadové domky.

britska ctvrtZaujaly nás rovněž byty Stodůlky, které vyrostly v podstatě na zelené louce. Ostatně příroda je zde úchvatná, třebaže jde o bydlení na Praze 13 s velmi dobrou dostupností do centra a do nákupního centra Zličín, kde najdete krom mnoha obchodů také Hypermarket Tesco a obchodní dům s nábytkem a doplňky Ikea. Obytné domy jsou známy pod názvem Britská čtvrť. Jsou zde ale citlivě zakomponovány i komerční prostory, které reprezentuje název City West.

Příspěvek byl publikován v rubrice Investice, PR články, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *