Nový významný broker pool na českém trhu – Finportal.

Stále více lidí se v České republice věnuje profesionálnímu finančnímu poradenství. Ještě před nedávnem byla totiž finanční gramotnost většiny obyvatel České republiky velmi malá. Jako reakce na aktuální potřeby českého trhu v oblasti finančního poradenství začala V České republice působit nová finanční servisní společnost – Finportal, jejíž mateřská společnost hraje významnou roli ve stejné oblasti na Slovensku.

Služby Finportal.cz jsou určeny všem, kteří se profesionálně věnují finančnímu poradenství. Služby pro finanční poradce a kompletní servis je nabízen zdarma! A jaké jsou důvody ke spolupráci? Těch je hned několik. Mezi hlavní výhody patří nezávislost finančního poradce, vysoké provize, produktové zázemí a servis zahrnující administrativní servis, vytvoření informačního systému na míru, právní poradenství, služby call centra, grafické a PR služby, realitní služby a podpora v oblasti vzdělávání.

Jednotlivý finanční poradci si v průběhu spolupráce se společností Finportal zachovávají nezávislost a svobodu. Klíčem k zmiňované nezávislosti je fakt, že klientský kmen je majetkem poradce. Finanční poradce může pracovat pod vlastní značkou. Není nutné plnit žádný plán, splňovat limity a zodpovídat se šéfovi. Sankce za odchod ani výpovědní lhůty nejsou smluvně požadovány.

Díky systému provizí získá poradce za stejný úkon více větší finanční odměnu. Provize jsou vypláceny týdně. Navíc jsou zde objemové bonusy a soutěže.

Finportal zabezpečuje spolupráci se všemi významnými pojišťovnami, bankami, stavebními spořitelnami, leasingovými a investičními společnostmi působícími na českém finančním trhu. V rámci servisu pro finanční poradce vám Finportal pomůže při přechodu ke vlastní společnosti. Více informací najdete na www.finportal.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Investice, Pojištění, Příspěvky, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *