O půjčky České spořitelny lze zažádat online

ČSPokud je to možné lidé dávají přednost půjčkám od bank, před půjčkami od nebankovních institucí. Důvody jsou zřejmé, v případě bankovních půjček nehrozí riziko podvodu spáchaného na klientovi. Podvodných praktik poskytovatelů půjček totiž stále přibývá.

Spořitelna půjčky jsou velmi oblíbené. Lidé volí zázemí největší banky na území České republiky. I Česká spořitelna jde s dobou a reagovala na zvýšený zájem klientů o žádost o bankovní půjčku přes internet. Ani v případě půjčky od banky se tak nemusíte bát zdlouhavého papírování a několika návštěv pobočky. Vyplnění i vyřízení půjčky je rychlé a snadné, a v neposlední řadě: celá akce je transparentní a podmínky získání půjčky i jejího následného splácení jsou jasné a srozumitelné. Pro poskytnutí peněz stačí pouze jediná návštěva půjčky, a to při podpisu smlouvy.

Česká spořitelna půjčky tedy spojují výhody nebankovních půjček, kterými je rychlost vyřízení veškerých formalit spojených s půjčením patřičného finančního obnosu, poskytnutí půjčky bez udání účelu a poskytnutí půjčky bez nutnosti zajištění ručitele, s jistotami a zázemím velké banky.

Hlavní výhoda půjček České spořitelny je ale podstatně nižší úrok, než který zatěžuje půjčky většiny nebankovních institucí a doba splácení až 7 let. Půjčit si můžete částky od 30 až do 600 000 Kč. Půjčená suma může být podle přání vyplacena v hotovosti nebo odeslána na váš účet. Doporučuje se využít možnosti pojištění proti neschopnosti splácet. Klienti mohou využít i dalších služeb, jako je mimořádná splátka nebo předčasné splacení půjčky. Jedinými podmínkami pro získání půjčky je předložení občanského průkazu nebo jiného průkazu totožnosti a doložení dostatečné výše příjmů od zaměstnavatele, případně úředně potvrzeného daňového přiznání za uplynulý rok a doklady opravňující klienta k podnikání. Více informací naleznete na www.cspujcka.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Půjčky, Zboží a služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *