Odborné služby pro živnostníky a malé firmy.

služby pro firmyZačátek podnikání s sebou přináší řadu úskalí. Žádný začátek totiž není jednoduchý. Pokud byste firmu rozjížděli podruhé, jistě byste některé věci udělali jinak. Zkušenosti jsou i v tomto případě k nezaplacení. Můžete ale využít mnoho profesionálních služeb, které vám začátky podnikání značně ulehčí. Využít můžete buď jednotlivé služby nebo si nechat navrhnout komplexní řešení podle vlastních představ. Profesionální služby vám pomohou snížit náklady na provoz malé firmy nebo živnosti. Můžete snížit administrativní zátěž svého podnikání nebo pronájmem vhodných prostorů minimalizovat investice do vlastního vybavení či stálých zaměstnanců.

Mezi nabízené služby patří kromě profesionálních služeb v oblasti administrativy a aktuální legislativy například i poskytnutí sídla firmy na zajímavé adrese v Praze nebo Českých Budějovicích.

Odbornou pomoc můžete využít při založení firmy, zápisu nového Sídla společnosti či změně zápisu na Rejstříkovém soudě. Další nabízenou službou je zastoupení při jednání s orgány státní správy a místní samosprávy. Lze zajistit přebírání veškerých zásilek i odbavování každodenních příchozích telefonních hovorů. Za mírný poplatek si může podnikatel  pronajmout telefonní či faxovou linku. Může tak využívat získané  telefonní či faxové číslo pevné linky, které může obsluhovat operátorka jménem Vaší společnosti.

Zřízené telefonní číslo lze trvale přesměrovat na VoiceMail, se kterým můžete snadno a kdykoliv přes elektronickou hlasovou schránku přijímat telefonní sdělení nebo hlasové zprávy.  Přijaté zprávy jsou ihned přeposílány ve formátu .wav na zadanou e-mailovou adresu.

Využít můžete i pronájem reprezentativních kancelářských prostor, v případě potřeby i pronájem konferenčních místností s potřebným technickým vybavením a služby recepce nebo osobní asistentky.

Mezi nabízené účetní a daňové služby patří zpracování roční účetní uzávěrky a daňového přiznání, zpracování účetní agendy, zpracování přiznání k DPH, měsíční výkazy a uzávěrky,asistence při kontrole na úřadech státní zprávy, zpracování mzdové agendy, personalistika a podobně.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *