Online fakturace

faktury onlineSúčto (hledejte na sucto.cz ) je aplikace pro vytváření online faktur (a to se všemi zákonnými náležitostmi) a vedení jednoduchého účetnictví (daňové evidence) včetně zcela automatického generování formuláře přiznání k DPH a podkladů k daňovému přiznání, a to vše bez nutnosti jakékoliv instalace na Váš počítač (súčto je přístupné z internetového prohlížeče). Ke svým fakturám, šablonám faktur a dalším účetním dokumentům tak máte přístup kdykoliv z jakéhokoliv počítače (notebooku), tabletu či chytrého mobilního telefonu.
Velkou předností súčta je možnost přístupu více uživatelů k jedné účetní agendě (tj. k jednomu IČ – OSVČ nebo firmě) prostřednictvím libovolně nastavitelných uživatelských rolí v aplikací (můžete tak komunikovat a sdílet potřebné dokumenty svými dodavateli, odběrateli a kolegy).

Dále můžete tak např. pouze vytvářet faktury, případně pokladní doklady, a zbytek nechat na své účetní či daňovém poradci. Ti doplní zbylé doklady nebo vytvoří Vaše přiznání k DPH přímo v aplikaci bez nutnosti fyzického předávání dokladů.
Aplikace účetnictví online splňuje veškeré nároky na bezpečnost Vašich dat a jejich ochrany proti zneužití. Zároveň Vám odpadají starosti a náklady spojené s aktualizacemi nebo novými verzemi aplikace a jejich správou.
Základní verze aplikace je zcela zdarma a navíc jistě oceníte také fakt, že všechna vaše firemní data jsou bezpečně uložena a vy se v žádném případě nemusíte starat o zálohování.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články, Příspěvky, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Online fakturace

  1. Andreas napsal:

    Je to necelý rok, co používám http://www.sucto.cz a na tuto online aplikaci nedám dopustit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *