Opravdu rychlá půjčka na malý obnos.

peněženkyPokud vám nebyla poskytnuta půjčka v bance nebo když potřebujete menší finanční hotovost opravdu rychle, můžete využít finanční produkt půjčka ihned. O půjčku lze zažádat online, při posuzování žádosti není nahlíženo do centrálního registru  dlužníků. Žádost je posouzena během několika hodin a peníze odeslány na váš účet téměř okamžitě. Půjčený obnos lze použít na cokoliv, co klient zrovna potřebuje. Pro maminky na mateřské, důchodce i OSVČ  je možností jak překlenout krátkodobý nedostatek peněz půjčka bez doložení příjmů

Jediné jednoduché pravidlo zní, že peníze musíte vrátit za 21 dní.  Nejsou účtovány žádné úroky, jediným účtovaným poplatkem je 250 Kč za každou půjčenou tisícikorunu. Pokud o půjčku žádáte poprvé, bude vám poskytnuto pouze tisíc Kč. Pokud půjčku bez problémů splatíte, můžete si půjčovat vyšší obnosy. Čtvrtá půjčka již umožňuje získat až maximální obnos, tj. deset tisíc Korun.

Pokud zjistíte, že limit 21 dní vám na vrácení půjčených peněz nestačí, můžete si ho za mírný poplatek prodloužit o týden, dva týdny až tři týdny. Maximální délka splatnosti půjčky je tedy 42 dní.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Půjčky, Zajímavosti se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Opravdu rychlá půjčka na malý obnos.

  1. shamsher napsal:

    Další informace na naší infolince 608 231 703. Platí pro celou ČR.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *