Ověřená nebankovní půjčka.

Home CreditNebankovních půjček je v dnešní době k mání bezpočet. Jejich výhodou bývá rychlost vyřízení. Pravidla i úrokové míry se ale u jednotlivých nebankovních půjček velmi různí. Jednou z nebankovních půjček ověřených tisíci klienty je půjčka od společnosti Home Credit, která působí v mnoha zemích Evropy a Asie. Home Credit půjčka je spolehlivá půjčka s jasně danými jednoduchými pravidly. Při financování nákupů spolupracuje s firmou Home Credit mnoho prodejců. S půjčkou od Home Credit si nemusíte ověřovat žádné informace o finančním produktu a peníze můžete použít podle vlastního uvážení.

Díky Home Credit půjčce si můžete půjčit malé a střední částky, tj. 10 000 až 150 000 Kč. O půjčku Home Credit lze jednoduše zažádat prostřednictvím internetu. Uzavření smlouvy a vyplacení peněz předchází dva jednoduché kroky  a pro schválení půjčky nepotřebujete ručitele. Půjčku využívají zaměstnanci na plný i zkrácený úvazek, studenti, důchodci, rodiče na rodičovské dovolené i nezaměstnaní. Prvním krokem k získání půjčky je online vyplnění krátké žádosti s osobními daty, sumou o kterou žádáte, a výší příjmu. Druhým krokem je počkat na telefonát ze Zákaznického centra, které s vámi dohodne detaily půjčky. Splatit půjčku musíte v rozmezí 10 až 84 měsíců.

Často využívanou službou, kterou nabízí Home Credit půjčka, je pojištění schopnosti splácet, které vám může ušetřit spoustu nepříjemností v případě dlouhodobé nemoci, úrazu nebo vyhazovu z práce. V každém případě se doporučuje dobře zvážit, zda půjčku budete schopni bez problémů splácet. Velký dárek udělá jistě vašim blízkým pod stromečkem radost, pokud ale dárky nakoupíte z půjčených peněz, bude břímě pravidelných splátek na vás.

Příspěvek byl publikován v rubrice Půjčky, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *