Ověřené nebankovní půjčky

půjčkyNěkdy se naskytne příležitost, jak nějakou věc koupit opravdu výhodně. Pokud nemáte momentálně k dispozici potřebnou finanční hotovost, můžete to řešit půjčkou. Získat půjčku v bance může být pro někoho problematické, třeba pokud se zpozdil se splátkou za jinou půjčku nebo figuruje v registru dlužníků, a to i kvůli několika stokorunám.

Mnoho nebankovních institucí je vám ochotných půjčit, ale ne všechny nabídky jsou férové a neskrývají skryté riziko. V dnešním článku si představíme tři známé a ověřené finanční produkty, které klientům nezamlčují celkové náklady na půjčku včetně úroků a dalších poplatků. Všechny z půjček o kterých bude dnes řeč, jsou neúčelové, to znamená že je jen na vás, jak s půjčenými penězi naložíte.

Cofidis

Cofidis půjčky v sobě nenesou žádné skryté poplatky a sankce. Vždy víte kolik zaplatíte a poskytnutí půjčky je opravdu rychlé.  Lze si půjčit maximálně 300000 Kč a RPSN je již od 14%. S vyřízením žádosti se nebudete příliš zdržovat, stačí během pár minut vyplnit online dotazník. Délka splatnosti je poměrně variabilní a lze jí nastavit podle možností klienta až na 7 let.

Home Credit

Dalším velkým poskytovatelem nebankovních půjček je společnost Home Credit, která si zakládá na transparentnosti poskytování i splácení půjček. Úroky lze snadno zjistit, takže od začátku víte, kolik za půjčení peněz zaplatíte. Výhodou oproti jiným finančním produktům je, že pokud s půjčkou z jakéhokoliv důvodu nebudete spokojeni, můžete ji bez jakýchkoliv dalších poplatků do měsíce zrušit. Další výhodu představuje široké rozpětí částek, které jsou vám k dispozici. Home Credit půjčka umožňuje půjčit si třeba jen několik tisícikorun, ale i  150000 Kč, což už je dostatečná suma třeba k rekonstrukci bydlení nebo na koupi automobilu.

Provident

Velmi využívaná jsou i Provident půjčky. I tyto nebankovní půjčky mají jednoduché podmínky. Zažádat můžete o sumu od 4 000 do 50 000,-Kč. Doba splácení je 45 nebo 60 týdnů. Poskytnutí půjčky i její vedení je zdarma.

Příspěvek byl publikován v rubrice Půjčky, Zboží a služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *