Parkování u letiště v Praze

V období letních dovolených je mnohem větší frekvence cestování. Je jedno, zda se chystáte na služební cestu nebo na dovolenou, my doporučujeme leteckou dopravu. Hlavním důvodem je komfort nesrovnatelný s autobusovou dopravou a naopak srovnatelná cena.

Můžete letět z malého letiště v Brně anebo využít terminály v Praze Ruzyni. Pak zcel ajistě budete řešit otázku parkování. Už dávno není výhodné nechat automobil na některém z odstavných parkovišť, pak totiž musíte svá zavazadla vláčet autobusy městské hromadné dopravy.

parkovani u letisteVyužijte možnosti parkování u letiště, kterou nabízí společnost Parkovanir7.cz. Přidanou hodnotou pro vás může být opravdu krátká vzdálenost od letiště Ruzyně (cca 5 minut cesty). Můžete zdarma využít dopravu plně klimatizovaným mikrobusem Ford-Transit. O své auto se nemusíte obávat, v době odložení na parkovišti je totiž v ceně parkovného pojištěno a parkoviště je navíc monitorováno kamerovým systémem.

Zaparkujte u letiště za skvělou cenou a komfortem pro vás i váš vůz. Po příjezdu na parkoviště zaparkujete na přichystané stání a vyplníte předávací protokol k vozu. Pak budete odvezeni na letištní terminál a po příletu si opět zavoláte odvoz z letiště přímo k vašemu vozu. Parkoviště funguje non-stop a nabízí komplexní pojištění.

Příspěvek byl publikován v rubrice Platby, Pojištění, PR články, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře u Parkování u letiště v Praze

  1. Kamil napsal:

    Z vlastní zkušenosti mohu říct, že např. http://www.letiste-parking.cz/ pro nás v podobné situaci přijeli až na Florenc ale např. známí měli na menším soukromém parkovišti s tím docela problémy – nakonec po delší domluvě pro ně přijeli ale byl to boj.

  2. Josef napsal:

    Dobrý večer. Mám dotaz. Na dovolenou odlétáme z Prahy, auto si zaparkujeme u vás.
    Z dovolené se ale vracíme autobusem a zastávka v Praze je na autobusovém nádraží na Florenci. Když po příjezdu do Prahy zavoláme, přijedete také pro nás, abychom si mohli vyzvednout auto? Děkuji za odpověď a jsem s pozdravem J.K.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *