Personalistika a mzdy systémem ASP

Nejedna firma řeší problémy spojené se zpracováním mezd. Nejde totiž jen o jednoduché spočítání hodin, přesčasů a odměn za hodinu. Nesmíme opomenout nutnost platby sociálního a zdravotního pojištění, které je částečně odváděno z peněz zaměstnavatele a částečně se podílí sám zaměstnanec. Zpracování mezd nechte buď na zkušené ekonomce a nebo si pořiďte kvalitní intuitivní software, který vám se zpracováním mezd pomůže.

Personalistika a mzdy patří mezi nejhlídanější i v případě kontroly finančním úřadem. Proto vždy dbejte na aktualizace všech účetních programů podle dané legislativy. Díky četným aktualizacím nemusíte hlídat žádné novely zákonů a podobně.

mzdy vemaSpolečnost Vema operuje na našem trhu již více než 20 let a díky zkušenostem nabízí možnost vedení mzdových karet každého zaměstanace přesně a spolehlivě.

Máte přehled o sjednané mzdě, případných srážkách, nemocenské a jiné nepřítomnosti na pracovišti.

Už dávno nemusíte řešit oficiální formuláře pro vyplňování daňových přiznání a přehledů pro pojišťovnu a Státní správu sociální zabezpečení. Největší plus jsme ale shledali ve faktu, že vůbec nezáleží na struktuře, velikosti ani právní formě společnosti. Poskytování aplikací formou služby (ASP) je vhodné řešení pro malé i velké firmy. Nerozhoduje ani počet zaměstnanců, dceřinné společnosti a podobně.

Zpracováním mezd a perfektním povědomím o zaměstnancích to ale nekončí, protože software je užitečný i pro vrcholové managery a majitele velkých firem. Díky přehlednosti získáte během několika minut analýzy výkonností, finanční a produkční analýzy. Problematika ekonomického oddělení může být vyřešena vždy včas a korektně.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *