Pokud prodáváte, musíte zákazníky zaujmout

Je jasné, že v dnešní době je reklama v businessu asi nejdůležitější. Ať už prodáváte zboží nebo služby, základem úspěchu je, aby se o vás potenciální zákazníci dozvěděli. S tím souvisí i SEO propagace a přední místa ve vyhledávačích.

Novým fenoménem dnešní doby je i Facebook, který sdružuje neuvěřitelné množství lidí. Ty se dají jednotlivě rozčlenit do skupin, a tak se zaměřit jen a pouze na cílovou skupinu kupujícíh. Asi každého napadne, že online hry do mobilu nebudou zajímat důchodce a stejně tak teenager nebude hledat informace o přípravcích na klouby a podobně.

kosikReklama na Fecebooku je velmi účinná právě pro její diferenciaci na jednotlivé segmenty potenciálních zákazníků. K propagaci slouží také soutěže na Facebooku. Propagace firmy už zdaleka není možná jen formou letáků, které jsou roznášeny do schránky. Firemní stránky musí být profesionální a musí zaujmout nejen obsahem, ale také grafikou a nadstandardními službami. Samozřejmostí je i jejich zviditelnění. K tomu, aby se vaše stránky-ať už firemní nebo e-shopy-dostaly do podvědomí zákazníků, musíte využít i sociální sítě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Investice, Platby, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *