Porovnání povinného ručení a dalších finančních produktů

Jak nakupujete zboží na Internetu vy? Pokud podobně jako já, zboží si nejprve vyhlídnu, případně vyzkouším v některém z kamenných obchodů. Pak už se jen nestačím divit, o kolik levněji jde shodné zboží pořídit v e-shopech. Ale jak nakoupit nejlevněji? Již samozřejmě používáme cenové srovnávače, kde ihned vidíme nejen cenu zboží, ale také jeho dostupnost v daném obchodě. Ne jednou se mi totiž stalo, že jsem raději koupila zboží dražší, ale za to skladové a dostala jsme ho hned druhý den po objednávce.

Další možnosti, kde ušetřit

povinne-ruceniStejně jako dnes a denně využíváme slevové srovnávače zboží, měli bychom se stejnou samozřejmostí využívat také srovnávač finančních produktů. Postup je naprosto shodný, kdy jen zadáme základní parametry a už se v žádném případě nemusíme probírat nabídkami pojišťoven a jiných finančních a bankovních institucí.

Je naprosto jasné, že například životné pojištění není povinné. Tedy s výjimkou, pokud platíte hypotéku. Některé platby ale povinné jsou a většinou to vyplývá už z jeho názvu. Ano, tušíte správně. Na mysli mám povinné ručení. Jde sice o zákonem nakázanou platbu pro všechny, kteří vlastní motocykl či automobil, který je přihlášený. Nemusíte ale platit zbytečně mnoho. Stačí, pokud využijete služby kalkulačka povinného ručení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Platby, Pojištění, PR články, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *