Porovnání povinného ručení ČPP s dalšími pojišťovnami

Naši pravidelní čtenáři si již dávno zvykli, že možnosti, jak ušetřit, řešíme na našem webu poměrně často. Ani dnešní článek nebude výjimkou, protože budeme reagovat na vaše časté dotazy ohledně porovnání povinného ručení.

Pojďme se na toto téma ale podívat poněkud zeširoka. Povinné ručení je, jak už název napovídá, státem a zákonem přikázaná platba, která se týká všech, kteří mají přihlášené motorové vozidlo. Ano povinné ručení tedy musíte platit, i pokud vám vůz stojí v garáži a nevyjíždíte s ním. I na povinných platbách se dá ale ušetřit a to jednoduše díky konkurenčnímu boji mezi pojišťovnami. Je jen a pouze na vás, abyste zvolili tu, která bude nejvýhodnější právě pro vás. Při výpočtu povinného ručení berou pojišťovny v úvahu spoustu faktorů, takže pojišťovna, která nabízí nejlevnější povinné ručení pro vašeho souseda, nemusí být tou nejvhodnější pro vás. A jak je to možné?

klik pojisteni

Vždy závisí na tom, co od povinného ručení čekáte. Důležité je tedy věnovat pozornost i doplňkovým službám, nejenom ceně. Velmi důležitým parametrem pro mnoho pojišťoven je druh vozidla, zda se jedná o osobní nebo firemní vlastnictví, předchozí škodné události a někdy dokonce i bydliště a věk a pohlaví řidiče.

Je tedy více než jasné, že vyznat se v tolika parametrech tolika pojišťoven, které  mají oprávnění k provozování tohoto druhu pojištění.

Zkuste porovnání online!

cppNení nic jednoduššího, než podobně jako srovnáváme cenu zboží, srovnat také cenu služeb, v našem případě cenu povinného ručení na váš vůz. Nás zaujal přehledný webový portál klikpojisteni.cz, kde jednoduše, během několika minut zjistíte, která pojišťovna je vhodná právě pro vás a právě pro vaše auto. Web je denně aktualizovaný a nabízí porovnání snad všech pojišťoven na našem trhu, včetně v dnešní době velmi vyhledávané České podnikatelské pojišťovny (ČPP). Povinné ručení ČPP je velmi vyhledávané zejména díky třem variantám služeb. Povinné ručení se dělí podle maximální výše krytí škod. Například, pokud se nechystáte do zahraničí, jistě vás zaujme nejlevnější varianta SPOROPOV.

Příspěvek byl publikován v rubrice Pojištění, PR články se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *