Poskytování financí

Peníze vám slíbí každý, my vám je však vyděláme. To je kredo společnosti Housing Invest s.r.o.housing invest

Společnost Housing Invest je společnost, která není na našem trhu žádným nováčkem. Mezi její cíle patří bez pochyby spokojený klient. Díky dlouholetým zkušenostem nabízí transformaci kapitálu, tak, aby jeho zhodnocení bylo co největší. A čím se tato společnost zabývá? Hlavní činností je výkup, exekuce a dražby nemovitostí. Kdo někdy prodával nemovitost, moc dobře ví, že to není žádná sranda.

Pokud oslovíte realitní kancelář, její provize je několik procent z prodejní ceny, minimálně však 40 až 50 000 Kč. To je poměrně hodně, vzhledem k tomu, co pro vás realitní makléř udělá. Pokud si nemovitost prodáváte po vlastní ose, měli byste oběhnout nástěnky v místě prodeje nemovitosti a koupit si tam reklamní prostor. Velmi vhodná je i inzerce na největších realitních serverech. Ani to ale není zadarmo a jistě se shodneme na tom, že se jedná o zdlouhavý proces. Pokud chcete peníze za nemovitost rychle, bez problémů a zbytečné administrativy, kontaktujte pomocí jednoduchého formuláře Housing Invest. Tato společnost nabízí okamžitý odkup nemovitosti do výše 70% jejich tržní hodnoty.

Exekuce-strašák pro každého

V dnešní době, kdy v podstatě exekutoři pracují sami na sebe, se bez problémů může stát, že vám bude hrozit zabavení nemovitosti. Hodně bankovních poskytovatelů financí potřebuje k úvěru ručení nemovitostí. K exekuci na nemovitost se můžete dostat také, pokud nezaplatíte paušál za telefon a podobně. Exekuce pak probíhá velmi rychle a nikdo se s vámi nebude dohadovat, vaše životní situace nikoho nezajímá. Housing Invest nabízí vyplácení exekucí, které je rychlé-a co je důležitější-efektivní.

Samozřejmostí je okamžité zrušení exekuce. Dále se můžete těšit na vyčíslení a možnost poskytnutí úvěru. Vše je neuvěřitelně rychlé, bez zbytečného otálení. Pomoc s dluhy tedy nemusíte čekat jen od rodiny a známých. Obraťte se na profesionála, za kterým stojí stovky spokojených klientů.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články, Reality, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *