Povinné ručení – kalkulačka, srovnání, porovnání

V dnešním článku se zaměříme na tolik diskutované autopojištění. I u povinných plateb je totiž zbytečné platit zbytečně mnoho. Jak ale na to, abyste při platbě povinného ručení nezaplatili víc, než je nezbytně nutné, ale přitom neprohloupili?

Pojistěte se online

V dnešní době, snad každý kdo má, lidově řečeno „pod čepicí“ už do kamenné pobočky pojišťoven v žádném případě nedorazí. Nejen, že si ušetří nervy, o které by přišel při stání ve frontě a jednání s paní na přepážce, která mnohdy o povinném ručení ví méně než zákazník, ale navíc ušetříte nemalé částky. Platí totiž, že pojištění sjednané online vyjde mnohem levněji, než stejné pojištění sjednané na přepážce. A jak je to možné?

Pojištěné online je levnější

topsrovnaniDíky kalkulačkám můžete jednoduše využít službu povinné ručení srovnání během několika málo kliknutí. Navíc máte jistotu, že za vámi stojí ohromný portál (například topsrovnani.cz), který pojišťovnám přivede velké množství klientů, a proto mohou jít samo pojišťovny s cenou dolů a zbyde i na provizi webového portálu. Spokojení jsou tedy všichni. Služba povinné ručení srovnání je výhodná pro pojišťovny, které uzavřeli obchod, webový srovnávač doslat svou provizi a zákazník má nejlevnější povinné ručení, přesně takové, které potřebuje a navíc za super peníze. Vše vyřídí z pohodlí vlastního domova a jednoduše. Nemusíte se obávat, že když neumíte příliš na počítači, je vám sjednávání pojištění online zapovězeno. Omyl-srovnávací servery jsou natolik přehledné, že navedou na správnou cestu i opravdového počítačového začátečníka.

Vyberete si tak pojištění jen a pouze od prověřených, řádně ohlášených pojišťoven (viz Česká asociace pojišťoven), příkladem může být Aegon Pojišťovna, a.s., Allianz pojišťovna, a.s., ČSOB Pojišťovna, a.s., DIRECT Pojištovna, Uniqa pojišťovna, a.s.  a mnoho dalších. Většinu z těchto pojišťoven znáte z reklamy, například DIRECT Pojišťovna má opravdu poutavé reklamy, které zaujmou, podobně jako její služby, snad každého.

Příspěvek byl publikován v rubrice Platby, Pojištění, PR články, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *